AC2512FK-0711K8L
MFR.Part #
AC2512FK-0711K8L
JLCPCB Part #
C2135546
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS