AC2512FK-07110KL
MFR.Part #
AC2512FK-07110KL
JLCPCB Part #
C728102
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS