AC2512FK-0710RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2512FK-0710RL
JLCPCB Part #
C469652
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS