AC2512FK-0710KL
MFR.Part #
AC2512FK-0710KL
JLCPCB Part #
C469651
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS