AC2010JK-07750RL
MFR.Part #
AC2010JK-07750RL
JLCPCB Part #
C230937
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS