AC2010JK-076R8L
MFR.Part #
AC2010JK-076R8L
JLCPCB Part #
C6114519
Description
-55℃~+155℃ 6.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS