AC2010JK-076R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2010JK-076R2L
JLCPCB Part #
C5576730
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 6.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS