AC2010JK-07620RL
MFR.Part #
AC2010JK-07620RL
JLCPCB Part #
C230927
Description
-55℃~+155℃ 200V 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS