AC2010JK-07470KL
MFR.Part #
AC2010JK-07470KL
JLCPCB Part #
C230910
Description
-55℃~+155℃ 200V 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS