AC2010JK-073RL
MFR.Part #
AC2010JK-073RL
JLCPCB Part #
C875438
Description
-55℃~+155℃ 200V 3Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS