AC2010JK-071M8L
MFR.Part #
AC2010JK-071M8L
JLCPCB Part #
C6491588
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS