AC2010FK-7W8K66L
MFR.Part #
AC2010FK-7W8K66L
JLCPCB Part #
C5546515
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS