AC2010FK-7W56K2L
MFR.Part #
AC2010FK-7W56K2L
JLCPCB Part #
C5546477
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS