AC2010FK-7W1K69L
MFR.Part #
AC2010FK-7W1K69L
JLCPCB Part #
C7066162
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 1.69kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS