AC2010FK-079K53L
MFR.Part #
AC2010FK-079K53L
JLCPCB Part #
C4245142
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS