AC2010FK-0797R6L
MFR.Part #
AC2010FK-0797R6L
JLCPCB Part #
C4031313
Description
-55℃~+155℃ 750mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS