AC2010FK-07887RL
MFR.Part #
AC2010FK-07887RL
JLCPCB Part #
C3984681
Description
-55℃~+155℃ 750mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS