AC2010FK-0784R5L
MFR.Part #
AC2010FK-0784R5L
JLCPCB Part #
C3966198
Description
-55℃~+155℃ 750mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS