AC2010FK-076K65L
MFR.Part #
AC2010FK-076K65L
JLCPCB Part #
C4245106
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS