AC2010FK-0768R1L
MFR.Part #
AC2010FK-0768R1L
JLCPCB Part #
C4165609
Description
-55℃~+155℃ 68.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS