AC2010FK-07649RL
MFR.Part #
AC2010FK-07649RL
JLCPCB Part #
C4090678
Description
-55℃~+155℃ 649Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS