AC2010FK-075R6L
MFR.Part #
AC2010FK-075R6L
JLCPCB Part #
C2897312
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS