AC2010FK-0753R6L
MFR.Part #
AC2010FK-0753R6L
JLCPCB Part #
C3958180
Description
-55℃~+155℃ 53.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS