AC2010FK-07523KL
MFR.Part #
AC2010FK-07523KL
JLCPCB Part #
C4062355
Description
-55℃~+155℃ 523kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS