AC2010FK-0751RL
MFR.Part #
AC2010FK-0751RL
JLCPCB Part #
C229125
Description
-55℃~+155℃ 200V 51Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS