AC2010FK-07470RL
MFR.Part #
AC2010FK-07470RL
JLCPCB Part #
C229106
Description
-55℃~+155℃ 200V 470Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS