AC2010FK-07432RL
MFR.Part #
AC2010FK-07432RL
JLCPCB Part #
C4088644
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS