AC2010FK-07432KL
MFR.Part #
AC2010FK-07432KL
JLCPCB Part #
C4169930
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS