AC2010FK-0742K2L
MFR.Part #
AC2010FK-0742K2L
JLCPCB Part #
C4166192
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS