AC2010FK-073R6L
MFR.Part #
AC2010FK-073R6L
JLCPCB Part #
C5546407
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS