AC2010FK-073K92L
MFR.Part #
AC2010FK-073K92L
JLCPCB Part #
C4249528
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS