AC2010FK-07390RL
MFR.Part #
AC2010FK-07390RL
JLCPCB Part #
C230626
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS