AC2010FK-07365KL
MFR.Part #
AC2010FK-07365KL
JLCPCB Part #
C4015008
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS