AC2010FK-07357KL
MFR.Part #
AC2010FK-07357KL
JLCPCB Part #
C4325222
Description
-55℃~+155℃ 357kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS