AC2010FK-0730RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2010FK-0730RL
JLCPCB Part #
C230604
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS