AC2010FK-07221KL
MFR.Part #
AC2010FK-07221KL
JLCPCB Part #
C3937030
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS