AC2010FK-07220KL
MFR.Part #
AC2010FK-07220KL
JLCPCB Part #
C230571
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS