AC2010FK-0721RL
MFR.Part #
AC2010FK-0721RL
JLCPCB Part #
C4126999
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS