AC2010FK-071RL
MFR.Part #
AC2010FK-071RL
JLCPCB Part #
C875424
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS