AC2010FK-071K5L
MFR.Part #
AC2010FK-071K5L
JLCPCB Part #
C230556
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS