AC2010FK-0718K2L
MFR.Part #
AC2010FK-0718K2L
JLCPCB Part #
C4015827
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS