AC2010FK-07133KL
MFR.Part #
AC2010FK-07133KL
JLCPCB Part #
C4128692
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS