AC2010FK-07115KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2010FK-07115KL
JLCPCB Part #
C3928696
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS