AC1225JK-075R1L
MFR.Part #
AC1225JK-075R1L
JLCPCB Part #
C7209327
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS