AC1225JK-07510RL
MFR.Part #
AC1225JK-07510RL
JLCPCB Part #
C20143234
Description
-55℃~+155℃ 2W 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS