AC1225JK-071R1L
MFR.Part #
AC1225JK-071R1L
JLCPCB Part #
C6458066
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS