AC1225FK-074R3L
MFR.Part #
AC1225FK-074R3L
JLCPCB Part #
C5936904
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS