AC1225FK-0739KL
MFR.Part #
AC1225FK-0739KL
JLCPCB Part #
C5576570
Description
-55℃~+155℃ 2W 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS