AC1225FK-07330RL
MFR.Part #
AC1225FK-07330RL
JLCPCB Part #
C5576564
Description
-55℃~+155℃ 2W 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS