AC1225FK-071R8L
MFR.Part #
AC1225FK-071R8L
JLCPCB Part #
C5576558
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS